Postacie

Roslynn Cheney - główna bohaterka opowiadania; siedemnastolatka o kręconych, rudych włosach, które sięgają jej prawie do pasa, oraz o pięknych oczach w kolorze szafiru. Jest jedynym dzieckiem Chantelle i Camerona Cheney'ów, dlatego jest trochę rozpieszczona. Przeprowadziła się z Detroit do Cleveland, kiedy miała sześć lat. Roslynn jest osobą popularną i lubianą, ma urodę, wdzięk, klasę, oraz jest bogata - ale nie zepsuta! Jej ulubionym zajęciem są zakupy i plotki ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami - Carmen i Sharisse.
Zdrobnienia: Ros, Rose

Carmen Wilson - siedemnastoletnia dziewczyna, posiadająca blond włosy do ramion i oczy o niezwykle miodowym kolorze. Jest szczupłą osobą; bardzo dba o figurę i odpowiednią dietę. Ma dwunastoletniego brata Johna. Jej tato nie żyje; zmarł w wypadku, gdy Carmen miała jedenaście lat, a jej mama jest prokuratorem. Jej najlepszą przyjaciółką jest Roslynn, z którą się zaprzyjaźniła, gdy obie miały po sześć lat. Carmen jest osobą bardzo gadatliwą i wrażliwą.
Zdrobnienia: Car

Sharisse Svenson - ma siedemnaście lat, zielone, kocie oczy i czarne włosy sięgające ramion. Kiedyś była bardzo nieśmiała, ale od czterech lat, czyli odkąd poznała i zaprzyjaźniła się z Roslynn i Carmen, bardzo się zmieniła. Jest ciepłą, współczującą osobą, niezbyt zamożną, mieszkającą ze swoimi rodzicami i dwiema siostrami, trzynastoletnią Lusisą i piętnastoletnią Samanthą. W przyszłości chciałaby być fryzjerką.
Zdrobnienia: Shashar

Nathan Davis - osiemnastoletni chłopak Roslynn, o brązowym włosach i oczach. Nigdy nie był poważny, lecz nie odpycha tym od siebie ludzi; wręcz przeciwnie - przyciąga ich do siebie swoim poczuciem humoru, czy głupimi żartami. Nie ma rodzeństwa, a jego rodzice są bogaci - czego, szczerze mówiąc, po Nathanie nie widać. Chłopaka w ogóle nie interesują pieniądze, ani designerskie ubrania. Nawet samochód kupił używany. Wolny czas spędza w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela, którym jest Jeremy, albo ze swoją dziewczyną, z którą właśnie przechodzi ciężki okres w związku.
Zdrobnienia: -----


N o w i   u c z n i o w i e :

Gabriel - tajemniczny chłopak, który, nie wiadomo skąd, przeprowadził się do Cleveland, wraz ze znajomymi. Ma około siedemnaście-osiemnaście lat, czarne włosy i ciemne oczy. Ubiera się "niedbale" - wytarte jeansy, czarny podkoszulek i czarne nike - to jego styl.
Zdrobnienia: -----

Slade - niebieskooki blondyn, jeden z siedmiu, który dołączył w środku roku szkolnego do liceum w Cleveland. Ma około siedemnaście lat. Ciągle coś notuje, a zapisane karteczki podaje swoim kolegom. Zakochała się w nim Carmen.
Zdrobnienia: -----

Brian - ma krótkie, brązowe włosy i głęboko osadzone oczy o orzechowym kolorze. Z wyglądu ma około osiemnaście lat. Nosi tylko glany.
Zdrobnienia: -----

Cassandra - ma blond włosy do pasa i brązowe oczy, które pokreśla mocnym makijażem. Ma długie, zadbane paznokcie, które zawsze są pomalowane na ciemno. Ubiera się często w skórę. Jest zakochana w Gabrielu.
Zdrobnienia: Cassie, Cass

Naya - drobna dziewczyna, z wyglądu mająca około szesnaście lat. Ma krótkie, kasztanowe włosy i niebiesko-szare oczy. Nosi skromne ubrania w ciemnych kolorach.
Zdrobnienia: -----// resztę dodam później

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz